Twaalfde Bona Gecertificeerd Vakman Training succesvol

Twaalfde Bona Gecertificeerd Vakman Training succesvol | Parketblad
Twaalfde Bona Gecertificeerd Vakman Training succesvol | Parketblad

HAARLEM- De afgelopen twee dagen was er bij Bona Benelux in Haarlem weer een Bona Gecertificeerd Vakman Training, de 12e om precies te zijn.

Deze editie zat overvol, er waren 15 deelnemers: van Anton Ekker Parket uit Zwolle de heer A.A. Ekker (NL31110), de heer R.H. van Oosten (NL31111) en de heer W. van de Belt (NL31112), Mark van de Berg (NL31109) van Avalon Parket uit Geldrop, Bob Erkelens (NL31119) van BOBparket uit Dongen, Alex Bouwmeester (NL31113) van Bouwmeester Parketvloeren uit Lichtenvoorde, Robert Vermeer (NL31114) van De Houtkamer uit Waalre, Gert-Jan Martens (NL31107) van GM Vloeren uit Eindhoven, Feisal Henraat (Nl31108) van Henraat Parket uit Den Bosch, Erik de Klerk (NL31106) van Parketservice Breda uit Breda, Reno Fresen (NL31105) van Reno Fresen uit Schagen, Remco Walravens (NL31115) van Rewal Parket uit Eindhoven, Frans van den Broek (NL31118) van Steenbroek Parket uit Maarheeze, Johan Meijdam (NL31117) van Tida Parketvloeren uit Tilburg en Richard van Hooijdonk (NL31116) van Van Hooijdonk Vloeren uit Etten-Leur.

Het was, volgens de organisatie, weer een zeer leerzame training, met leuke, interessante kandidaten. "Alle deelnemers: van harte gefeliciteerd met het behalen van het certificaat – alle deelnemers zullen als Bona Gecertificeerd Vakman op de zoekpagina voor de consument op www.bona.com/verkooppunten worden geplaatst", aldus Bona Benelux.

Gepubliceerd op

Abonneren

Geen enkele uitgave meer missen?

Abonneren

Delen